דלג לתוכן

שאלות ותשובות

״פנס הקסם״ הוא פיתוח טכנולוגי חדשני המשלב תאטרון בובות, הקרנה אינטראקטיבית ושחקנית מקצועית, דרכם מתוודעים הילדים למיטב הספרות הקלאסית והעכשווית. כל העיבודים והאיורים מקוריים ומותאמים לילדים בגילי 3–7.

שאלות ותשובות

איך זה עובד בפועל?

המופע מבוסס על תפאורה המורכבת בחלקה מהקרנת אנימציה דיגיטלית. הסיפור מסופר ע״י שחקנים מקצועיים בעלי הכשרה מיוחדת בהפעלת הטכנולוגיה. בזמן הסיפור שולטים השחקנים על האנימציה, תוך כדי אינטראקציה עם הקהל. הדמויות המופיעות בהקרנה נשלטות בזמן אמת ע״י השחקנים, כמו בתאטרון בובות קלאסי.

מדוע בחרנו בחדשנות דיגיטלית ב״שעת סיפור״ המסורתית לילדים?

חדשנות דיגיטלית בתחום הספרות זה דבר נפלא אם דואגים שהטכנולוגיה תשרת את הספרות ולא להפך. אפשר לייצר דו־שיח, לספק חוויה מעשירה ולהציע עולם תוכן עדכני. כקבוצת יוצרים מתחומי האמנות, הטכנולוגיה והעיצוב, שמנו לנו למטרה לגבש שפה חדשה שלוקחת את הטוב מכל העולמות, שמחברת בין קדם לקדמה, ושחוגגת ישן בעזרת חדש.

מי אנחנו?

חברת Hypertales יוזמת ומפיקה את ״פנס הקסם״. בצוות שלנו אנשים מדיסציפלינות שונות: עיצוב וטכנולוגיה, ספרות ותאטרון, אומנויות המשחק, האיור, מוזיקה ועוד - שחברו יחד לכדי יצירה משותפת.

איך מזמינים?

צרו איתנו קשר באימייל או בטלפון לצוות המכירות של ה״מדיטק״ - 03-5021542 / 03-5021555 שלוחות 279/278/281

מי אנחנו?

אודי ארנסט,
מנכ״ל משותף

אודי היה בעלים ומנכ״ל של שתי חברות קריאייטיב וסטארט-אפ בינלאומי. הוא הקים את היפרטיילס, החברה האם של ״פנס הקסם״, כדי לתת בית ליוצרים בתחומי אמנות שונים.

טל פרגמנט,
מנכ״ל משותף

טל ניהלה מחלקת אסטרטגיה בחברת קריאייטיב, היתה מייסדת שותפה בסטארט-אפ בתחום אמצעי תשלום דיגיטליים. את היפרטיילס הקימה כדי לפתח עולם שידליק את הילדים שלה.

אור ארנסט,
עורכת ראשית

אור היא סופרת, עורכת ומו״ל. פרסמה ספרים למבוגרים ולילדים. את ״פנס הקסם״ הקימה כדי שתהיה לה פלטפורמה ליצירה משותפת חיובית וערכית, שתשאיר אותה במחוזות הפנטזיה.

מאיר סדן,
מעצב ראשי

מאיר הוא מעצב המתמחה בטיפוגרפיה ובעיצוב ממשקים, הוא גם מפתח ווב ומנהל את כל הצד הטכנולוגי והקריאייטיבי בהיפרטיילס. הוא הקים את ״פנס הקסם״ כי היה לו משעמם לעצב רק ספרים ופונטים. ואתרי אינטרנט.

ליאת שבתאי,
ליווי אמנותי

ליאת היא שחקנית ויוצרת תאטרון. בוגרת סמינר הקיבוצים ומסלול החממה של תאטרון הקרון. יצרה והיתה שותפה ליצירת הצגות רבות. הצגתה ״ים קטן״ זכתה בפרסים בארץ ובעולם, ונקנתה לתאטרון ילדים במוסקבה.

הלל סטולר,
מהנדס חומרה

הלל הוא מהנדס תוכנה ורובוטיקה, האקר בנשמה שמוצא את הפתרונות הכי מקוריים לבעיות שלפעמים נראות חסרות ישע. הוא הצטרף ל״פנס הקסם״ כדי להגשים את החזון הטכנולוגי של החברה.